Tampereelta 14:15 aikataulu pysäkeittäin

Tampereelta Poriin

Pysäkin nimi Aika Matka
Tampere
linja-autoasema

laituri 1
14:15 0,0 km
Tampere
rautatieasema

Rautatienkatu
14:17 0,6 km
Keskustori
Hämeenkatu 20
14:20 1,4 km
Pyynikintori
Pirkankatu
14:22 2,3 km
Pispalantori
Pispalan valtatie
14:25 4,9 km
Murhasaari
valtatie 11
14:42 25,8 km
Kauniainen
valtatie 11
14:46 31,0 km
Häijää
valtatie 11
14:50 38,2 km
Uotsola th
valtatie 11
14:54 41,7 km
Tervamäki th
valtatie 11
14:58 49,1 km
Vesunti
valtatie 11
15:02 53,4 km
Putaja
valtatie 11
15:06 60,3 km
Kiikoinen
valtatie 11
15:10 67,0 km
Jylhänmaa
valtatie 11
15:15 72,7 km
Kullaa, Koski th
valtatie 11
15:25 88,2 km
Kaasmarkku th
valtatie 11
15:35 97,4 km
Outokumpu tehtaat
valtatie 11
15:45 105,6 km
Pori
linja-autoasema

Tampereentie
15:55 110,3 km